0553 427 12 12
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal Taşımacılık

08 Temmuz 2014
1.982 kez görüntülendi
Kurumsal Taşımacılık

Sektöründe yıllardır lider konumunu muhafaza eden firmamızın uzmanlık alanlarından biri de kurumsal taşımacılıktır. Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarının nakliyat çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel bir ekip ile, profesyonel yöntemleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal taşımacılık çalışmalarımız esnasında her sektöre özel yöntemler uygulamaktayız. Beklentilerinizi Karşılayacak Hizmet Vaat Ediyoruz!

Tekstil sektöründe askılı taşımacılık hizmetlerimiz ile ürünlerin hiçbir zarar görmeden belirttiğiniz adrese ulaşmasını sağlamaktayız. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumlar için medikal cihaz ve aletleri farklı metotlar ile taşımaya hazırlamakta ve itina ile nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Kurumların nakliyatında herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için oda oda veya birim birim paketleme ve kolileme çalışmaları yapan firmamız eşyaların karışmasını da önlemektedir. Bu çalışmalarda sadece eğitimli ve deneyimli personelimiz görev almaktadır.

Firmamız müşterilerinin beklentilerini her çalışmasında en üst düzeyde karşılamakta ve müşteri memnuniyeti kazanmakta asla zorlanmamaktadır.

Kurumsal taşımacılık sektöründe kalite ile anılan firmamız son model araç filosuna sahiptir. Kamyon, kamyonet ve tırlardan oluşan filomuzdan eşyalarınıza en uygun olan aracı seçmekte ve böylece müşterilerimize en makul fiyat tekliflerini sunabilmekteyiz. Araçlarımızda havalandırma sistemi mevcuttur. Bu sayede rutubet veya nem gibi olumsuz koşullardan eşyalarınızın etkilenmesini önleyebilmekteyiz. Aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi kurum ve kuruluşların nakliyat çalışmalarında da uygulayabiliyoruz. Detaylı bilgi almak ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın