0553 427 12 12
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nakliyat Depolama Hizmetleri

08 Temmuz 2014
1.628 kez görüntülendi
Nakliyat Depolama Hizmetleri

Modern Depolarımızda Eşyalarınızı Muhafaza Edebiliriz
Hemen farklı bir mekana nakletmek istemediğiniz eşyalarınız firmamız tarafından muhafaza edilebilmektedir. Eşyalarınızın miktarı ya da türüne bakılmaksızın en sağlıklı şekilde korunması ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi noktasında firmamızın nakliyat depolama hizmetlerinden siz de istifade edebilirsiniz. Depolarımızı istediğiniz her an kontrol edebilir, eşyalarınızın son durumunu kendiniz inceleyebilirsiniz. Yerinde inceleme uygulamamızdan haftanın herhangi bir gününde faydalanabilirsiniz.
Modern kapalı tesislerimizde raf ve depolama sistemlerimizi sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak hazırladık. Firmamızın tesislerinde muhafaza edilen tüm eşyalar sağlık koşulları dikkate alınarak korunmakta ve hiçbir eşyanızın zarar görmesine müsaade edilmemektedir. Firmamızın depolama hizmetlerinden faydalandığınızda eşyalarınızın yangın, rutubet, nem gibi durumlardan korunması da gerçekleştirilmiş olacaktır.
İstediğiniz An Depodaki Eşyalarınızı Teslim Edebiliriz!
Depolama tesislerimizde kurulu olan havalandırma sistemi sayesinde, uzun süre depoda bekleyen eşyalarınız üzerinde kötü koku oluşumunun da önüne geçilmektedir. Çünkü eşyalarınızın tamamı toz ve partiküllerden arındırılmış bir ortamda bekletilmektedir. Sizden talep gelmesi durumunda istediğiniz her, istediğiniz herhangi bir adrese eşyalarınızın nakledilmesini sağlayabilmekteyiz.
Talebiniz üzerine nakliye ekiplerimiz devreye girmekte ve eşyalarınızı depodan alarak taşınmaya hazırlamaktadır. Ardından son model nakliye aracına eşyalarınız yüklenmekte ve belirttiğiniz adrese itina ile taşınmaktadır. Dilerseniz depodaki eşyalarınız, evden eve taşımacılık hizmetimiz kapsamına alınabilmekte ve yeni mekanınıza taşındıktan sonra özenle yerleştirilebilmektedir. Firmamız tüm bu çalışmaları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek donanım ve ekibe sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın