0553 427 12 12
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ofis-Büro Taşımacılığı

08 Temmuz 2014
1.841 kez görüntülendi
Ofis-Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro taşımacılığı konusunda profesyonel olan firmamız farklı bir paketleme yöntemi ile eşyalarınızın nakledilmesini sağlamaktadır. Ofisler için kullanılan cihazların ve kurumsal nitelik taşıyan belgelerin son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden başta arşiv olmak üzere tüm evraklarınız birbirleriyle karışmaması için ayrı olarak taşınmaya hazırlanmaktadır.Mobilyalarınızı Demonte Olarak Taşıyor, Kurulumunu Biz Yapıyoruz!

Ofis büro nakliyat hizmetlerinde kullanılan makine, cihaz ve aletler de aynı titizlikle, birbirlerinde ayrı olarak taşınmaya hazırlanır ve hiçbir zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Ofis mobilyalarınızın demonte formda olanları ekiplerimiz tarafından parçalara ayrılır ve bu şekilde çizilmeleri veya deforme olmaları önlenir. Yeni ofisinizde demonte halde taşınan mobilyalarınızın kurulumu yine ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.Evrak niteliğinde olan veya olmayan tüm dosyalar, belgeler ve çalışmalar özel graft kağıtlara sarılarak koruma altına alınmaktadır. Her biri ayrı olarak paketlenir ve yeni ofisinizde ayrı olarak yerleştirilir. Tamamı son model araçlardan oluşan nakliye filomuzda havalandırma sistemi mevcuttur. Bu yüzden hem eşyalarınızın hem de evrak ve dosyalarınızın taşınma esnasında nemden ve rutubetten etkilenmesini önlemekteyiz.

Sigortalı Ofis Ve Büro Taşımacılığı Hizmeti Veriyoruz.

Firmamız sigortalı taşımacılık hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Herhangi bir olumsuz durum karşısında müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını bu uygulamamız ile önlemekteyiz. Tüm sektörlerde faaliyet gösteren ofis ve büroların profesyonel yöntemler ile taşınması için tam donanımlı ve tecrübeli ekiplerimize güvenebilirsiniz. Sorunsuz bir nakliyat ve zamanında teslimat için Hemen bizi arayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın